Sürkoop-Online

  Sür-Koop Kooperatifçilik, Geliştirme ve Uyum Eğitimi Programı Antalya'da Gerçekleşti

  23.03.2016

             Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliğinin düzenlemiş olduğu 'Kooperatifçilik, Geliştirme ve Uyum Eğitimi Programı' 15-18 Mart tarihleri arasında Antalya Bellis Deluxe Hotel'de gerçekleştirildi. Yaklaşık 300 kişinin katılım sağladığı eğitime, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Durali KOÇAK, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Muammer NİKSARLI, Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Görevlisi S. Sedat AKGÖZ, Tarım Reformu Genel Müdürlüğünden Başkontrolör Hasan AKTUY, Tarım Reformu Genel Müdürlüğünden Ziraat Yüksek Mühendisi Sami TURAN, Kooperatifçilik Genel Müdürlüğüden Uzman Burak ÖZSARAÇ ve bir çok değerli kamu görevlisi de katılım sağladı.

           

             Açılış konuşmasını yapan Su Ürünleri Kooperatifleri Genel Başkanı Ramazan ÖZKAYA, eğitime katılan ortaklarımızın belirttiği memnuniyet üzerine, ilerleyen tarihlerde bu ve buna benzer çalışmaların farklı illerde de yapılacağı müjdesini verdi.

       

            Açılış konuşmalarından sonra Ahi Evran Üniversitesi'nin Hazırlamış olduğu Plaket, Öğretim Görevlisi S.Sedat AKGÖZ aracılığıyla Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Durali Koçak'a Muammer Niksarlı tarafından takdim edildi.

           

            Eğitim sonucunda katılımcılar; Türkiye Kooperatifçilik Stratejisi ve KOOP-GEP, Kooperatifçilik Mevzuatı ve Genel Kurul Toplantıları, Kooperatiflerde Denetim ve Muhasebe İşlemleri gibi temel kooperatifçilik eğitimi dersleri alarak sertifika almaya hak kazanmışlardır.

         

          Açılış konuşmalarının videoları ilerleyen günlerde sitemizde yayınlanacaktır.

   

   

   

   

   

   

   

   
Tüm Hakları www.surkoop.com tarafından Saklıdır © 2014